2017 m. spalio 17 d., antradienis

Volvo katalizatorius keitimas Vilniuje Kaune

KIEK KAINUOJA VOLVO KATALIZATORIAI?

Volvo automobilio katalizatorius nepriklausomai kokį modelį  vairuojate visada bus brangesnis, nei Volkswagen katalizatorius ar Ford automobilio katalizatorius. Ne tiek daug, bet tikrai Volvo katalizatoriaus kaina bus  didesnė. Jo kaina dažnai tapatinama su Mercedes Benz katalizatoriaus kaina. Žinoma, kalba eina ne apie originalaus Volvo katalizatoriaus konstrukciją su originaliu katalizatoriumi. Jo kaina įkandama tik tiems vairuotojams, kurie nesenai įsigijo apynaujį / naują Volvo automobilį, kuriam pasibaigusi garantija.

KOKĮ KATALIZATORIŲ PIRKTI NAUJĄ AR NAUDOTĄ?

Naujo Volvo katalizatoriaus kaina ir kokybė...

Nauji Volvo katalizatoriai (skaitykite www.katalizatorius.lt) gali būti trijų rūšių: tai nauji originalūs katalizatoriai, Volvo katalizatoriai su neoriginaliu katalizatoriaus bakeliu, tačiau originalia konstrukcija. Ir Volvo katalizatoriaus bakelis - neoriginalus ir be konstrukcijos. 

Visų trijų tipų kainos skiriasi ženkliai. Ženkliai skiriasi ir tikslai. Jeigu reikia praeiti techninę apžiūrą dėl išpjauto katalizatoriaus - paprastas Volvo katalizatoriaus bakelis neišgelbės netgi, jeigu jis turi sertifikatą R-103 ir yra toks ženklinimas ant jo...

Naudoto Volvo katalizatoriaus kaina ir kokybė...

Ką daryti, jeigu reikia Volvo katalizatoriaus kuo pigiau? Žinoma, bandysite ieškoti naudoto Volvo katalizatoriaus. Tačiau čia yra labai daug niuansų, kai reikia nusipirkti katalizatorių iš naudotų  Volvo automobilių ardymo įmonių.

Naudotas Volvo katalizatorius su garantija

Jeigu reikia gero Volvo katalizatoriaus - klauskite ar tas, kas parduoda naudotą katalitinį konverterį, galės duoti garantiją. Bent kažkokią. Jeigu ne, žinokite, kad pardavėjas apie parduodamą katalizatorių nieko nežino.

Kada ir kas duoda garantiją naudotam Volvo katalizatoriui?

Vienintelė galimybė duoti garantiją naudotam katalizatoriui yra tik tuomet, kai automobilį ardantis meistras ar įmonė žino tikrąją mašinos ridą. Pvz.: www.katalizatorius.lt sako suteikiantis naudotam Volvo katalizatoriui 24 mėn. garantiją. Taigi... Tokį Volvo katalizatorių pirkti daug labiau, net jeigu už jį prašoma suma kokiais 100,- eur didesnė