2015 m. rugsėjo 16 d., trečiadienis

Volvo Dpf/Fap filtras - valymas remontas regeneracija ar keitimas

KĄ DARYTI SU VOLVO AUTOMOBILIO DPF - FAP FILTRU?

Atrodo čia visai nesudėtingas atsakymas turėtų būti - imi ir keiti nauju... Tačiau čia yra vienas "Bet". Jo kaina daugiau ar mažiau išeina iš už realybės ribų. Vidutinės dpf suodžių filtrų kainos svyruoja tarp 700 - 1100 eurų. Ir čia žinoma, be pakeitimo darbų. 

Tačiau tai dar ne pabaiga, jei pro pirštus į šitą reikalą pažiūrėsite. Paskutiniai pastebėjimai iš šios remonto srities tokie, kad būtent volvo vairuotojai linkę pirkti naują kietųjų dalelių suodžių filtrą ir keisti jį net neišsiaiškinę, kodėl jis sugedo. 

O TAI PADARYTI REIKIA DĖL ŠIŲ PRIEŽĄSČIŲ:


  • Jeigu užsikimšo Dpf filtras, gali būti sugadinta ir turbina
  • Jeigu užsikimšo Dpf/Fap filtras, gali būti blogai uždegamas dyzelinas degimo kameroje
  • Jeigu užsikimšo Fap filtras ir tą rodo ECU, tai dar nereiškia, kad nėra alternatvaus šios problemos sprendimo varianto

Dpf/Fap filtro regeneracija :

Apskritai regeneraciją atlieka pats automobilis važiuojant ilgesnį atstumą žemesne pavara, jei greitis nedidelis arba didesniu greičiu nei vidutinis leidžiamas autostradose. Tačiau ateina laikas, kai nuo didelio suodžių kiekio, pats automobilis nebesugeba to padaryti. Todėl reikalinga priverstinė Dpf regeneracija. Nors ji ir laikina, tačiau daugumoje atvejų veiksminga

Tiesą sakant, būtent šiame etape ir patartina atlikti Dpf/Fap Valymą, nes tuo metu pasiekiamas maksimalus valymo rezultatas.

Dpf servisas ir filtrų valymas:

Nors tai ne nauja paslauga, tačiau jau Vilniuje ir Kaune spėjo išpopuliarėti, kaip labai gera ir pasiteisinanti. Apie valymo niuansus ir užkulisius galite paskaityti čia arba svetainėje www.dpffiltras.lt Čia rasite daug tiesos, kurios nepasakoja nei vienas nei meistras, nei autoservisas. Kodėl? O gi niekas nenori skaityti paskaitos apie protingą Volvo automobilio remontą. Už tai juk pinigų niekas nemoka... Ar ne taip?