2015 m. liepos 20 d., pirmadienis

Volvo diagnostika Kaune ir Vilniuje

VOLVO AUTO DIAGNOSTIKA - KĄ PRIVALU ŽINOTI VAIRUOTOJAMS?


Šiandien Volvo automobilis jau nebe toks kaip prieš 20 metų. Šiandien protingą Volvo patikrą tiek sugedus, tiek prieš perkant tikrai nepadarys kiekvienas autodiagnostikos meistras. Ir tam yra keletas pagrindinių priežąsčių:

  • Reikia specialios autodiagnostikos įrangos skirtos būtent šios markės modeliams
  • Reikia specifinių žinių apie Volvo gedimus
  • Reikia patirties su išskirtiniais Volvo gedimais
Volvo klubas


Volvo diagnostikos įranga - tai tokia programinė įranga, kuri sugeba aiškiausiai atvaizduoti gedimo specifiką. Tai reiškia, kad galima pamatyti ne tik problemos vietą, bet ir gauti informaciją - kaip ją išspręsti. Žinoma tokia įranga pati neremontuoja automobilio...

Volvo gedimai taip pat turi savo niuansų. O šie niuansai yra suprantami taip:

  1. Neužtenka žinoti, kas neveikia. 
  2. Taip pat neužtenka žinoti, kuri tam tikros sistemos dalis turi būti keičiama. 
  3. Reikia žinoti, kodėl šis gedimas atsirado. 


Visa tai automobilių diagnostikos profesionalai įvardija, kaip specifinius tam tikrų markių ir modelių gedimus. Ir tokius gedimus turi tiek Audi, tiek Bmw, tiek Mercedes tiek visi kiti automobiliai.

Verta paminėti tik tiek, kad kuo retesnis automobilis Lietuvoje, tuo labiau reikia stengtis surasti meistrus, kurie specializuojasi būtent šios markės automobilių remonte. 

Na, o dabar apžvelgsime Volvo meistrus, kurie mūsų manymu turėtų būti kažko verti. Kas pasinaudos mūsų patarimais ir nuorodomis bei bus patenkinti - parašykite komentaro formoje žemiau - apačioje.


Renatas Vilniuje

Gerai panaršę internete ieškodami gerai nusimanančio Volvo meistro Vilniuje suradome tokį tinklapį : www.varikliodiagnostika.lt (Viskas apie autodiagnostiką ) . Čia gana nemažai informacijos apie visą situaciją apskritai tikrinant ne tik Volvo automobilius. Kontaktų skiltyje radome antraštę, kad galima pasikalbėti su pačiu serviso vadovu. 

Keista, nes autoservisų sektoriuje, vadovai dažniausiai tik pinigus skaičiuoja, o ne su smalsuoliais pliurpia. Paskambinus telefonu ir uždavus kelis klausimus nusistebėjome, kaip šis žmogus profesionaliai uždavinėja techninius klausimus, į kuriuos gali atsakyti net visiškas vairuotojas mėgėjas. 

Super. Daugiau tokių žmonių, tai gal Lietuva pajudės iš ledynmečio epochos. Jo kontaktus galite pasižiūrėti čia AutoTau.lt ( Geriausias Lietuvos automeistrų klubas online)

Algimantas Kaune

Apie šį žmogų teko girdėti jau gana seniai. Jis buvęs karo aviacijos lakūnas dar taybiniais laikais. Dirbo technikos vadovu švediškų automobilių atstovybėje nuo 1995 metų. 

Tad jam Volvo ir Saab remontai bei gedimai turėtų būti šiandien jau kaip ir arba labai mėgstama sritis arba jis apie tai galbūt net girdėti nenori. Tačiau kaip rašoma čia http://www.servisocentras.lt/kontaktai galima sugedus automobiliui, manau pabandyti paskambinti...

Taigi, dar kartą: pabandykite pasinaudoti mūsų patarimais ir jeigu liksite patenkinti, būtinai nepamirškite sugrįžti čia ir brūkštelti savo nuomonę čia apačioje pakomentuodami kaip jums sekėsi susikalbėti su šiais internete rastais automeistrais