2015 m. liepos 22 d., trečiadienis

Autonuoma Kaune ir Vilniuje - slidus verslas?

Kur išsinuomoti automobilį Kaune?
Kur išsinuomoti automobilį Vilniuje?

Du klausimai - kurie priverčia žmones labai dažnai gerai pasukti galvas. Nes ... Jau dauguma žino, kad pigiomis kainomis vilioja dažniausiai tik ... "Sūris spąstuose"... Klausimas "Kodėl" ? Apie tai mes ir padiskutuosime čia ir dabar.

Vakar netyčia per radiją išgirdau vienos automobilių nuomos bendrovės prenšimą spaudai, apie tai kokios naujovės laukia klientų artimiausiu metu. Pasirodo tos naujovės bus tokios:

  1. Skaidresnė politika automobilio užstato klausimu
  2. Bus labiau reglamentuotas pilno kuro bako klausimas
  3. Bus labiau stengiamasi išaiškinti, kurioje vietoje galioja Kasko draudimas, o kurioje jis baigiasi
Labai keista... Tiek daug metų automobilio nuoma kaip paslauga egzistuoja, o šitie dalykai pristatomi kaip naujienos ne tai, kad naujiems klientams, bet dar buvo pabrėžta, jog naujovės bus "savo klientams" . Žodžiu... Vadinasi šiandien tampame nebe "Šaraškino kontora", o skaidria paslaugų bendrove. Gal ir neblogai tokius dalykus deklaruoti, kai esi nauja autonuomos bendrovė, tačiau kai dirbi jau 20 metų ... Labai juokingai visa tai atrodo...

Auto masinos nuoma

Pavojus NR. 1 - užstatas


Nuomojamo automobilio užstatas tikrai reiklaingas dalykas kai teiki transporto paslaugas. Nes tikrai yra pilna tokių, kurie įsėdę į ne savo mašiną, pasijaučia kaip formulės 1 trąsoje.

Gazas dugnas, visos duobės išsilygina akyse nuo greičio, durys trankomos kaip tvarte, šiukšlių dėžė po kojomis, peleninė ant panelės, staconarūs greičio matuokliai virsta nieko nereiškiančiais stulpais na ir dar visokių važiavimo modelių egzistuoja, apie kuriuos galima būtų rašyti ir rašyti...

Tačiau iš kitos pusės žiūrint, jeigu nuomojamas automobilis ir imamas užstatas - su juo galima labai gudriai sužaisti. Tiesa apie visa tai rašau pasiskaitęs keleto automobilių nuomos bendrovių Kaune ir Vilniuje mintis apie visus šiuos dalykus (info daugiau čia NoriuAuto.lt Automobilių nuoma )

Kaip žaidžia šiuos žaidimus mašinų nuomos įmonės gali pasakyti tik jos pačios ir niekas daugiau kitas. Visa užstato ėmimo esmė - tam, kad sugalvojus fantastišką priežąstį galima būtų arba visai negrąžinti užstato arba negrąžinti bent jau jo dalies - kaip visa tai vyksta galite pasiskaityti čia "Automobilių nuoma Kaune ir jos paslaptys www.AutoCar.lt "

Pavojus Nr. 2 pilnas kuro bakas


Pilnas kuro bakas turėtų būti užpiltas prieš atiduodant automobilį klientui, tačiau tai pasitaiko labai retai. Dažniausiai rodyklės taip pakoreguojamos, kad vairuojantis automobilį to net nepastebi. Tuomet vadybininkas, grąžinus automobilį prie besinuomavusio akių jums įpila 10-15 litrų papildomai ir jūs susimokate už juos arba suma išskaičiuojama iš užstato.

Pavojus Nr. 3 Kasko draudimas

Nuomojatės automobilį su Kasko draudimu. Tačiau stop - tai gali jums tik taip atrodyti. Nepamiškite apie tokį dalyką kad egzistuoja tam tikra Kasko draudimo suma, apie kurią dažnai nutylima. Tai gali būti netgi 200,- eurų, kurie dradimo kompanijos neapmokami. Kompensuojamos tik didesnės avarijos išlaidos. Ir jei numušite veidrodėlį, patys ir susimokėsite už jį.

Kitos naudingos nuorodos apie auto nuomą Kaune ir Vilniuje: